Potrzebowałam pościeli bawełnianej na prezent

Moi rodzice niedługo mają okrągłą rocznicę ślubu. Zapytałam ich co chcieliby dostać na prezent. Zgodnie odpowiedzieli, że najbardziej przyda im się teraz nowa pościel. Postanowiłam spełnić ich życzenie i udałam się na poszukiwania odpowiedniego dla nich prezentu. Mniej więcej wiedziałam, czego od pościeli oczekują moi rodzice. Pozostało mi tylko znaleźć odpowiedni produkt.

Duży wybór bawełnianej pościeli w sklepie 

Pościel bawełniana 200x220Udałam się do sklepu z pościelą, który codziennie mijam w drodze do i z pracy. Był tam bardzo duży wybór produktów. Powiedziałam ekspedientce, że interesuje mnie pościel bawełniana 200×220. Właśnie takie wymiary pościeli mieli moi rodzice. Pani sprzedawczyni poleciła mi kilka produktów. Zaczęłam przyglądać się im z bliska. Wiedziałam, że rodzice śpią tylko pod pościelą bawełnianą, ponieważ jest to materiał hipoalergiczny. Moja mama jest alergiczką i to dla niej ważne. Na wszelki wypadek sprawdziłam czy pościele polecone mi przez sprzedawczynię są hipoalergiczne. Wybrałam kolorowy wzór, który na pewno spodoba się i mamie, i tacie. Sprawdziłam w dotyku jaka jest pościel. Była bardzo gładka, wręcz aksamitna w dotyku. To tylko potwierdziło wysoki gatunek bawełny. Wybrałam pościel zapinaną na suwak, ponieważ rodzice mają parkinsona i mogą mieć problemy z zapinaniem drobnych guzików. Pościel była w przystępnej cenie, dlatego zdecydowałam się na zakup.

Następnego dnia po przyjęciu zadzwoniła do mnie mama. Powiedziała, że pościel jest bardzo ładna i podoba jej się wysoki gatunek bawełny. Już spali z tatą pod tą pościelą i nie miała żadnych problemów w związku z alergia na materiały. Zachęcona dobrymi opiniami o produkcie i niską ceną postanowiłam sobie również kupić taką pościel. Jestem w pełni zadowolona. Pościel nawet po praniu zachowuje swój kolor i jakość.