Pożądana biżuteria celebrytki

 

Z największą uwagą śledzę losy krajowych, i zagranicznych celebrytek. Ich styl ubierania, i poruszania się mnie fascynuje. Najchętniej ubierałabym się w to co one, by czuć się tak samo pięknie. Trzeba znaleźć odpowiedni styl i ozdabiać go dodatkami z biżuterii.

Naszyjnik i bransoletka jak u gwiazdy

biżuteria celebrytkiOstatnio przeglądałam moje ulubione magazyny plotkarskie, aby dowiedzieć się nowych plotek. Kto się z kim pokłócił, kto planuje ślub, i kto zaliczył modową wpadkę. Wpadła mi wtedy w oko biżuteria celebrytki, której losy śledziłam już od dawna. Fascynowała mnie, ponieważ miała taki styl i bycia, i ubierania, że stała się moją idolką. Na jej szyi gościł wspaniały naszyjnik ze znakiem nieskończoności. Oczywiście ze złota, bo to najmodniejszy kolor teraz. Miała też piękną bransoletkę z łączonych wzorów. Ona to potrafi dobrać dodatki tak, że przyciąga wzrok każdego. Postanowiłam poszukać podobnej biżuterii, bo po prostu musiałam ją mieć. Zakochałam się w tym wisiorku już od pierwszego wejrzenia. Zaczęłam przeglądać katalogi jubilerskie, jednak takiego samego wzoru nie było. Podobne się znalazły owszem, jednak to nie było to samo. Musiałam spędzić kilka godzin, aż znalazłam nazwę sklepu, w którym moja celebrytka go zakupiła. Udało mi się, bo akurat mieli jeszcze ostatnią sztukę. Mogłam ją sobie zamówić, bo nie mieli na miejscu. Nie mogłam się doczekać, aż do mnie przyjdzie. Już sobie wyobrażałam wszystkie zdjęcia, które zrobię z tym naszyjnikiem. Jak przyszedł, to od razu go rozpakowałam i podziwiałam przez godzinę, zanim założyłam. Jak już znalazł się na mojej szyi, to nie mogłam się napatrzeć, był wspaniały, taki, jak u celebrytki.

Dzięki mojej determinacji i uporowi, udało mi się znaleźć naszyjnik, na którym tak mi zależało. Chyba nigdy go nie zdejmę. Od razu zrobiłam upamiętniające zdjęcie i pokazałam znajomym. Nigdy nie miałam czegoś równie pięknego, byłam zachwycona tym zakupem. Cieszyłam się jak mała dziewczynka.