Poznałam męża przy odbiorach technicznych mebli

odbiory techniczne mebli

Jestem Marcelina. Mój mąż prowadzi firmę. Na rynku świadczy usługi już dziesięć lat. Jak zaczynał działalność był pierwszym specjalistą w okolicy, który dokonywał wyceny mebli. Mąż studiował na zagranicznej uczelni i z zagranicy przyjechał z takim pomysłem na biznes.

Odbiory techniczne mebli i nowa znajomość

odbiory techniczne mebliPoznaliśmy się także w trakcie pracy. Dostałam od rodziców mieszkanie jak skończyłam studia. Zamówiłam stolarza, który robił mi meble na wymiar do kuchni. Meble nie zostały wykonane zgodnie z planem. Stolarz użył innych frontów. Niebyły odpowiedniej grubości i jakości na, którą się umawialiśmy podpisując umowę. Meble kosztowały mnie piec tysięcy i nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Znalazłam w internecie ofertę Krzysztofa, który pomagał w takich sprawach. Rzeczoznawca meblowy miał wiedzę jak zajmować się takimi rzeczami. Co trzeba sprawdzić i jak żeby mieć pewność czy na pewno usługa i materiały do tego użyte są nie prawidłowe. Wycena mebli przebiegła w miłej atmosferze. Krzysiek uspokajał mnie. Mówił, że wszystko będzie dobrze i nie powinnam się o nic martwić. Rzeczoznawca mebli w tamtych czasach nie był popularny. Więc cena za usługę była dosyć wysoka. Krzysiek obejrzał meble bardzo dokładnie i potwierdził, że nie zostały wykonane zgodnie z planem. Materiały, które zostały wykorzystane są gorszej jakości. Krzysiek przeprowadzał tanie odbiory techniczne mebli i bardzo dobrze się na tym znał. Przygotował profesjonalne pismo i udało mi się postraszyć stolarza, który bez dodatkowych kosztów doprowadził moja kuchnie do wyglądu, który mnie satysfakcjonował.

Rzeczoznawca mebli hotelowych jest u nas coraz bardziej popularny a mój Krzysiek jest najlepszym specjalistą w tej branży. Cieszę się że miałam taki problem bo dzięki temu Krzysiek od czterech lat jest moim mężem.