Praca brata w hotelu i dokładny lokalizator gps

lokalizator gps

Nikt z naszej rodziny nie wiedział, dlaczego mój brat nagle znikąd postanowił mocno odbić od planów które ustalił sobie lata temu, i zamiast iść na studia wybrał się do pracy.

Lokalizator gps przy telewizorach

lokalizator gpsByło to tym dziwniejsze, że zwykle ludzie którzy kończą liceum ogólnokształcące idą na studia, ponieważ nie mają żadnego zawodu, i muszą go dopiero wyrobić. Brat znał bardzo dobrze język angielski i niemiecki, więc postanowił pójść do pracy na recepcję jednego z hoteli w naszym mieście. Oczywiście był to najbardziej prestiżowy ze wszystkich hoteli ? brat zawsze był ambitny. Pójście od razu do takiego obiektu było niezłym skokiem na głęboką wodę, ale na szczęście sobie poradził. Na szczęście, albo i na nieszczęście, ponieważ gdyby mu się nie udało to wówczas musiałby iść na studia, czego bardzo chciała nasza matka. Raz odwiedziłem jego hotel, i muszę przyznać, że bardzo mi się to wszystko podobało. Pokazywał mi ogromne centrale telefoniczne, dokładnie tłumacząc jak się je obsługuje, tłumaczył też to, jak działają zamki elektroniczne. Generalnie hotele odchodzą już od klasycznego systemu, w którym zamki hotelowe otwierało się kluczami, zamiast tego z kolei stosują karty magnetyczne, które za każdym razem programuje się na nowo do otwierania nowych drzwi. Widziałem też telewizory hotelowe, a raz nawet zauważyłem w którym miejscu jest przy nich dokładny lokalizator GPS. Ponoć zdarzały się próby kradzieży telewizorów czy odbiorników radiowych z ich pokoi. Widziałem po moim bracie, że w tej pracy był szczęśliwy, więc cieszyłem się razem z nim.

Nie miałem zresztą argumentów, by przekonać go do studiów ? połowa naszej rodziny skończyła studia, a wszyscy mają problemy ze znalezieniem pracy, która satysfakcjonowałaby ich choćby w połowie tak, jak recepcja satysfakcjonowała mojego brata.