Praca z gumowymi taśmami

 

Zawsze chciałem pracować jako przedstawiciel handlowy. To było moje marzenie. Na dodatek bardzo dobrze czułem się w tym zawodzie i chciałem pogłębiać swoje umiejętności. Tak na prawdę z pracą na rynku nie było większych problemów.

Sprzedawałem transmisyjną taśmę dla firm

transmisyjna taśma gumowaNiestety ciężko było znaleźć miejsce gdzie można porządnie albo wystarczająco zarobić. Ja na szczęście zostałem polecony do bardzo ogromnej firmy, która zajmowała się produkcją oraz sprzedażą taśmy gumowej. Oni potrzebowali osób do biura gdzie można było zajmować się kontaktami z klientami. To było bardzo ważne, ponieważ firma dbała o wszelkie pozytywne relacje. Ja na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem zapoznany z zasadami panującymi na przyszłym stanowisku pracy. Uznałem, że warto o nie zadbać. Pierwszym produktem jakim miałem się zajmować była transmisyjna taśma gumowa, która miała bardzo szerokie zastosowanie. Wiele firm z nami współpracowało i zazwyczaj realizowaliśmy wszelkie zlecenia związane z hurtem. One dawały i przynosiły nam jak najlepsze zyski. Jednak przedsiębiorstwo cały czas się rozrastało i szukało coraz to lepszych ścieżek rozwoju. Nam bardzo na tym zależało, ponieważ w ten sposób można było zapanować nad konkurencją i zyskiwać większa przewagę. Ja jako przedstawiciel handlowy miałem spore pole do popisu, ponieważ czekały mnie liczne szkolenia. Dzięki temu mogłem bez żadnych problemów podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić techniki sprzedaży. Ja dodatek zawsze dbałem o jak najwyższą kulturę osobistą.

Było to dla mnie nie zwykle ważne, ponieważ czekała na mnie możliwość awansu. Ta firma miała wiele sektorów i rotacja pracowników pomiędzy nimi była stosunkowo duża. Każdy mógł zmienić zakres wykonywanych obowiązków i zająć się czymś innym. Ja byłem z tego jak najbardziej zadowolony.