Profesjonalny sprzęt jeździecki i moja pasja

 

Jako młoda dziewczyna bardzo długo szukałam swoich zainteresowań. Tak na prawdę zawsze lubiłam sport. Niestety długo nie mogłam wpaść na to co mnie na prawdę interesuje. Pewnego dnia na obozie szkolnym nasza klasa miała złożyć wizytę w stadninie.

Moje własne akcesoria do jazdy konnej

profesjonalne akcesoria jeździeckieWtedy za dodatkową opłatą każdy z nas mógł się przejechać na koniu. Spróbowałam i tak na prawdę bardzo mi się to spodobało. Od tamtej pory zaczęłam dręczyć moich rodziców aby zapisali mnie na lekcje konnej jazdy. Nie byli zachwyceni ale zgodzili się spełnić moje życzenie. Stadnina była oddalona od nas o trzydzieści kilometrów. Pamiętam, że znajdowały się w niej wspaniałe sprzęty. Ich profesjonalne akcesoria jeździeckie były nowoczesne, a każde pomieszczenie przystosowane do nauki. Nowe sidła oraz inne elementy dodawały temu miejscu dodatkową wartość. Jednak najbardziej wspominam całkiem nowe akcesoria. Moja pierwsza nauka była niestety bardzo niefortunna. Koń na którego mnie posadzili był nerwowy i od razu spadłam. Jednak nie chciałam się zniechęcać i spróbowałam po raz kolejny. Z każdym jednym razem wszystko wychodziło i coraz lepiej i szybko robiłam postępy. W taki właśnie sposób odnalazłam własną pasję. Nauka konnej jazdy była dla mnie prawdziwą odskocznią od dnia codziennego i wiedziałam, że robię to co na prawdę lubię. Jednak z czasem musiałam kupić własne akcesoria. Te używane przez wszystkich były dla mnie trochę nie wygodne na dłuższą metę. Wtedy stwierdziłam, że muszę kupić swoje.

To było dla mnie ważne, ponieważ chciałam jeździć na własnym sprzęcie. Jednak swoje własne siodło nabyłam dopiero po czterech latach. W tamtym czasie kosztowało sporo pieniędzy, a ja nie miałam całej kwoty od razu i musiałam na nią uzbierać. Jednak było warto.

Zobacz również https://www.stajniasklep.pl