Prowadzę sklep internetowy i sprzedaję panele na podczerwień

panele na podczerwień

Prowadzę sklep internetowy. Na początku moja rodzina nie wierzyła, zer moja działalność się mi opłaci. Uważali, że nasze społeczeństwo jeszcze nie jest gotowe na kupowanie paneli na podczerwień przez internet.

Panele na podczerwień były mało znane

panele na podczerwieńJa wiedziałam, ze sprzedaż internetowa powoli się w naszym kraju rozwija i coraz więcej osób będzie z niej korzystać. Jak zaczynałam działalność studiowałam na czwartym roku. Nie miałam ani oszczędności ani możliwości dostania kredytu. Pieniądze na panele na podczerwień pożyczyła mi moja ciocia. Ciocia prowadzi firmę rachunkową i ma sporo klientów. Grzejniki na podczerwień są dosyć drogie a ja chciałam kupić najlepszy sprzęt do mojego sklepu. Ciocia jako księgowa z długoletnim stażem sama namawiała mnie na sklep i powiedziała, ze będzie prowadzić mi księgowość. Bardzo się ucieszyłam bo dzięki temu będę mogła na tym zaoszczędzić. Przy okazji będę miała pewność, że mój sklep będzie miał porządek w papierach. Grzejniki łazienkowe dekoracyjne spodobały się klientom. Często je kupowali. Ceny miałam konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów internetowych. Panele grzewcze na podczerwień jak zaczynałam prowadzić sklep internetowy dopiero wchodziły na nasz krajowy rynek. W przeciwieństwie do rynku zagranicznego gdzie panele na podczerwień były wszystkim dobrze znane. Szczególnie zależy tych grzejników. Grzejniki na podczerwień są ekonomiczne pod względem tanich rachunków, które musimy płacić za sezon grzewczy. Panele na podczerwień emitują równomiernie ciepło które jest przyjemne. Ogrzewanie to jest także bezpieczne dla alergików. Ciocia mój dług rozłożyła mi na raty.

W ciągu trzech lat zdążyłam go już spłacić i całkiem nieźle zarobić. Nikt poza ciocią we mnie nie wierzył. Teraz każdy mi gratuluje odwagi i samozaparcia.

Więcej na stronie www.stimtalux.com