Przelotki do ogrodzeń z siatki

Przeprowadzenie jakiegoś remontu w przestrzeni miejskiej, wybudowanie nowego budynku czy po prostu zaznaczenie granic jakiejś działki wymaga oddzielenia danej powierzchni. Wznoszenie solidnych murów nie ma sensu, dlatego najlepiej sprawdza się w takich sytuacjach zwykła siatka ogrodzeniowa.

Praktyczne przelotki do siatek

Przelotka do siatkiMontaż ogrodzenia nie jest trudny, wymaga jednak zastosowania odpowiedniego sprzętu. Dla postawienia prowizorycznego płotu nie ma potrzeby wylewanie fundamentów – słupki wkopuje się bezpośrednio w ziemię lub stawia się je na betonowych płytkach, które zapewniają ogrodzeniu stabilność. Ponieważ siatka ma pełnić bądź co bądź funkcję ochronną, należy ją jakoś ze sobą spiąć, żeby nie powstawały w niej dziury. Dobra przelotka do siatki gwarantuje, że płot będzie się stabilnie trzymał i zapewni właściwą ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Przelotki montuje się bezpośrednio na słupkach – najczęściej stosuje się w tym celu zwykłą śrubę montażową lub specjalne klipsy działające na zatrzask. W obydwu wypadkach przelotka zapewnia solidne trzymanie, a umocowanie do niej już samej siatki przebiega bardzo sprawnie. Na każdy słupek wystarczą zwykle dwie przelotki, jeśli jednak płot ma być bardzo wysoki, przyda się także dodatkowe wzmocnienie na samym jego środku. Kiedy więc konieczne jest wzniesienie solidnej siatki ogrodzeniowej, wybór dobrych przelotek będzie tak samo ważny jak to, jakiej siatki użyjemy, dlatego zawsze warto mieć je na swojej liście zakupowej – bez nich budowa ogrodzenia właściwie nie ma sensu.

Przelotki do siatek ogrodzeniowych to aktualnie najskuteczniejsze rozwiązanie dostępne na rynku sprzedażowym. Są bardzo praktyczne, a przy tym niewiele kosztują, zapewniając właściwe trzymanie ogrodzenia – to najrozsądniejszy wybór.