Przeprowadzka z bagażówką

Polacy przeprowadzają się średnio dwa razy w życiu. Oczywiście niektórzy robią to nawet co roku, a są też tacy, którzy od urodzenia do śmierci mieszkają w jednym mieszkaniu. Jak sprawnie zorganizować przeprowadzkę?

Bezstresowe przeprowadzki – wynajmij bagażówkę

bagażówka trójmiastoOsoby planujące przeprowadzkę w pierwszej kolejności powinny znaleźć odpowiednie lokum. Po podpisaniu umowy, rozwiązaniu poprzedniej czeka nas najtrudniejsza część wiążąca się ze zmianą miejsca zamieszkania, a mianowicie przeprowadzka. Firmy transportowe pomagają w przeprowadzkach na co dzień. Posiadają wiele pojazdów dostosowanych do przewożenia drobnych przedmiotów codziennego użytku takich jak naczynia kuchenne, ubrań i obuwia, a także sprzętów AGD i RTV oraz mebli. Osoby transportujące rzeczy klientów firm zajmujących się przeprowadzkami pomagają również w załadowaniu i rozładowaniu wszystkich przedmiotów. W zależności od liczby pięter (jeżeli blok nie jest wyposażony w windę) pracownicy firm transportowych naliczają różne stawki za godzinę swojej pracy. Im więcej pięter, tym drożej kosztować nas będzie pomoc w przeniesieniu rzeczy. Drugą tańszą opcją jest skorzystanie tylko z podstawowego pakietu, a mianowicie wynajem samochodu ciężarowego i kierowcy. Bagażówka trójmiasto – sprawdź dostępne możliwości w Twoim mieście. W przypadku przeprowadzki do innego miasta, a nawet województwa trzeba liczyć się z dodatkową prowizją naliczaną za dłuższy czas wykonania usługi. Większość firm wymaga w takim wypadku również wykupienia „ubezpieczenia w drodze” na wypadek kolizji.

Bagażówka to wygodny sposób na zmianę miejsca zamieszkania. Nie trzeba rezerwować wynajmu samochodu lub ekipy z dużym wyprzedzeniem. W każdym mieście jest bowiem przynajmniej kilka firm oferujących tego typu usługi.