Rower jako dobry pomysł na prezent

Mój synek miał niedawno urodziny. Wychodzę z założenia, że lepiej jest kupić dziecku jeden porządny prezent, z którego na pewno będzie się cieszył niż z  wielu mniejszych prezentów. Dlatego zawsze czy są to święta czy urodziny to zawsze cała rodzina składa się na prezent.

Zakup rowerka dla dziecka

rowerek little tikesZastanawiałam się tylko nad tym co sprawiłoby mu największą przyjemność. Zauważyłam na placu zabaw, że zaczął bardzo interesować się rowerkami innych dzieci. Stwierdziłam więc, że to byłby dobry pomysł. Jest już zresztą chyba w odpowiednim wieku żeby coś takiego posiadać. Najbardziej spodobał mi się rowerek little tikes z wszystkich tych, które widziałam. Był on przede wszystkim bardzo kolorowy. Był to rowerek, który ma trzy koła. Ma też taką ochronkę od słońca nad głową co mi się bardzo spodobało. I niezwykle łatwo się go prowadzi. Mojej koleżanki dziecko ma rowerek takiej firmy i są z niego bardzo zadowolone. Dlatego też postanowiłam kupić taki sam. W sklepie był spory wybór kolorów. Jednak ja zdecydowałam się na niebieski. Jest to chyba jednak najlepszy kolor dla chłopca. Po zakupie rowerka schowaliśmy go z mężem w garażu żeby synek wcześniej go nie zobaczył. W dniu jego urodzin gdy wszyscy goście już przyszli wręczyliśmy mu prezent. Mały aż klaskał z radości. Nie sądziłam, że ten prezent sprawi mu aż tak wielką radość. Oczywiście od razu zaczął na nim jeździć. I świetnie mu to wychodziło. Praktycznie od tego momentu jeździ na nim cały czas.

Teraz gdy jest tylko pogoda to nie wyobrażam sobie iść z nim na dwór i nie wziąć rowerka. Jest to chyba jego ulubiona zabawka. Cieszę się, że dorósł już do takich rzeczy. Dzięki temu, że jeździ na tym rowerze uczy się wielu ważnych rzeczy. Myślę, że może za rok lub dwa kupię mu większy rower.