Samochodowa wycieczka obazjowa do Krakowa

Podróżowanie własnym autem jest wygodnym rozwiązaniem. Jednak gdy w podróż chce zabrać się większa grupa osób, transport po mieście może okazać się dość sporym problemem. Nie każdy posiada auto potrafiące przewieźć kilkanaście osób. Na szczęście istnieją firmy, u których można wypożyczyć większe auta, bądź busy.

Samochody i busy do wynajęcia

wynajem samochodu krakówWiększe polskie miasta często leżą na mapie wyjazdowych destynacji, przyciągając swoją kulturą i zabytkami. Żyjemy w szybkim tempie, często znajdując bardzo mało czasu na wypoczynek. Wszechobecna komunikacja miejska nie jest zbyt zachęcająca, do skorzystania z jej usług, z przypadkowymi pasażerami, gdzie jesteśmy zależni od rozkładów jazdy. Najwygodniejszym środkiem transportu, który daje nam swoistą wolność jest samochód. Przy większej grupie turystycznej dobrze sprawdzi się wypożyczone większe auto. Nie jest drogi wynajem samochodu Kraków i inne duże miasta w Polsce oferują wiele miejsc parkingowych nawet w ścisłych centrach. Jeśli zaplanujemy wycieczkę na wieczory, bądź weekendy, będziemy w stanie nawet zaoszczędzić na parkingu, bo pory nocne i weekendowe są wolne od opłat. Zwiedzenie wszystkich ciekawych zakątków Krakowa, rozrzuconych po mapie wymaga nie lada logistycznego wyczynu. Nawet za około 250 zł można wypożyczyć dziewięcioosobowy van na kilka dni, co daje niecałe 30 zł za jedną osobę. Bilet 72h na komunikację miejską kosztuje w Krakowie 42 złote, co daje prosty rachunek wypadający na korzyść wynajmu prywatnego środka transportu.

Nawet większy bagaż wyjazdowy to nie problem w zorganizowanym osobiście transporcie samochodem wynajętym. Wypożyczenie auta to rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i zasoby w portfelu. Koniec ze stresem spowodowanym pilnowaniem rozkładów autobusów, tramwajów, czy pociągów. To ostatnia rzecz, jakiej potrzebujemy na urlopie.