Siostry teściowa ma w domu piękne hokery i krzesła

Moja siostra wyszła za mąż i przeprowadziła się do domu swojego męża. Na początku dopóki nie kupią sobie mieszkania będą mieszkać w rodzinnym domu z jego rodzicami. Maciek jest jedynakiem i jego rodzice nie mają nic przeciwko żeby z nimi mieszkali nawet na stałe.

Hokery do barku

hokeryRodzice są zamożnymi ludźmi i prowadzą swoją firmę. Wystrój domu jest na wysokim poziomie. Dzisiaj tam do nich pierwszy raz pojechałam. Przed ślubem siostra wynajmowała pokój z koleżanką. Nie mieszkali razem, mieli w tym temacie takie same zdanie. Dom wyglądał pięknie, był duży i bardzo ładnie urządzony. Podobno wszystkie rzeczy wybierała Maćka mama. Krzesła do jadalni zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Stoły do jadalni były sprowadzane z zagranicy. W jadalni znajdują się dwa stoły, które można łączyć lub rozdzielać. Wszystko zależy od ilości gości a także do czego te stoły będą wykorzystywane. najlepszej jakości hokery, są w piwnicy gdzie znajduje się barek razem ze stołem do pingponga a także piłkarzykami. Siostra z mężem spędzają tam wiele czasu. Mogą się tam relaksować. Organizują tam spotkania z przyjaciółmi. W domu są także dwa nowoczesne kominki. Jeden znajduje się w salonie a drugi u rodziców Maćka w sypialni. Kominki nowoczesne zostały zaprojektowane przez specjalistów na zamówienie. Rodzice Maćka nie oszczędzali na urządzaniu mieszkania. Widać, że wszystko jest dokładnie przemyślane. Każdy mebel do siebie pasuje. Uważam, ze macka mam ma dobry gust. Okazało się, że wcześniej prowadziła biuro projektowe i zajmowała się projektowaniem wnętrz.

Krzesła do jadalni i stoły do ta niej żaden problemy żeby właściwie wybrać. Maćka mama jest przy tym bardzo miła i uprzejma. Zapytałam się jej czy pomogłaby mi w urządzaniu mojego mieszkania. Powiedziała, że chętnie się tym zajmie i nie będę musiała za to płacić.