Solidne tabliczki metalowe w mieszkaniu

tabliczki metalowe

Jakiś czas temu z mężem wynajęliśmy mieszkanie. Przed nami mieszkał tutaj jakiś młody chłopak, który prowadził własna firmę, ale przeniósł się do innego miasta. Mieszkanie było puste, jednak w jednej z szaf w sypialni mąż znalazł tabliczki metalowe, które były zapakowane w kartonie.

Solidne tabliczki metalowe jako dekoracja

tabliczki metalowePostanowiliśmy wypakować karton. W środku były jeszcze tabliczki grawerowane laserowo oraz jakieś tabliczki znamionowe, które były dość precyzyjnie wykonane. Uznaliśmy, że taka tabliczka znamionowa jest na pewno wiele warta i musimy skontaktować się z poprzednim lokatorem. Od właściciela mieszkania uzyskaliśmy do niego namiary. Mąż skontaktował się z tym chłopakiem i powiedział mu, że zostawił w mieszkaniu solidne tabliczki metalowe, które były w szafie. Chłopak bardzo się ucieszył, ponieważ tabliczki grawerowane, które tam były miał otrzymać jego klient. Chłopak był przekonany, że zgubił tabliczki znamionowe podczas przeprowadzki i chciał zabrać się za robienie nowych. W weekend miał był w mieście i umówiliśmy się, że do nas przyjdzie, żeby odebrać tabliczki metalowe, które zostawił. Przyjechał do nas w sobotę z samego rana. Był bardzo wdzięczny, że się z nim skontaktowaliśmy. Wszystkie tabliczki grawerowane były dla niego bardzo cenne i bał się, że będzie miał starty. Chłopak powiedział, że nie ma pojęcia jak to się stało, że zostawił tabliczki grawerowane w starym mieszkaniu. Wypiliśmy kawę i opowiedział nam o sobie. Jego firma produkuje tabliczki metalowe na zamówienie i ma klientów w całym kraju.

Interes idzie mu bardzo dobrze, ponieważ sprzedaje tabliczki znamionowe najwyższej jakości i klienci są bardzo zadowoleni. Powiedział, że od razu jak od nas wyjedzie pojedzie zawieźć tabliczki grawerowane do klienta, który na nie czeka już od kilku dni.