Specjalista od pomp ciepła

pompy ciepła

Mamy bardzo towarzyską rodzinę, Mój mąż podróżuje po kraju i często poznaje nowych ludzi. Ostatnio przyjechał z nowym kolegą. Wysoki, poważny z pozoru jakby się mogło wydawać mężczyzna. Z zawodu zajmuje się zakładaniem pomp ciepła więc, stwierdził, że może nam to zrobić taniej.

Niezwykłe zalety pompy ciepła

pompy ciepłaZaczął zachwalać nam pompy ciepła, stwierdził, że dają dużo oszczędności. Zastanawiałam się nad tym i nie byłam pewna, gdyż mieliśmy jechać niedługo na Śląsk na zakupy aby obejrzeć studnie głębinowe. Dlatego powstał dylemat, albo studnie, albo pompa. Nie miałam pojęcia co wybrać, na szczęście (lub nieszczęście) wybór podjął mój mąż. Zainwestował w pompy. Ten mężczyzna chyba jednak nie wiedział o czym mówi, bo zniszczył nam całe mieszkanie. Już teraz przynajmniej wiemy, aby zawsze korzystać z usługi fachowca. Ten człowiek na pewno nim nie był. Niestety nie działało to, co zamontował. Byliśmy w kropce, bo nie mieliśmy ogrzewania, a było już coraz zimniej. Po super koledze mojego męża nie było śladu. Zniknął tak szybko jak się pojawił. Już pewnie od razu miał na celu oszukać nas na pieniądze. Bo wziął je i po prostu zniknął. Rozpłynął się jakby. Byliśmy załamani. Na szczęście zgłosiliśmy sprawę i szybko udało się odnaleźć tego oszusta. Dlatego teraz już wiem, że zawsze trzeba sprawdzać dokładnie osobę której mamy później zaufać.

 

Mąż wprowadził do domu obcą osobę, i trochę na tym straciliśmy. Po tej całej sytuacji stwierdziliśmy, że studnie głębinowe to chyba lepszy pomysł. Przynajmniej jesteśmy zadowoleni i nie musimy się więcej stresować.