Sposób na wymarzone rzęsy

Wyraziste spojrzenie to element, który odgrywa ważną rolę w każdym makijażu. Kiedy proporcje zostają zaburzone i oczy stają się mniej zauważalne na rzecz innego akcentu, na przykład ust, całość wydaje nam się często niespójna i niezgodna ze znaną nam estetyką. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego tuszu do rzęs.

Get Big Lashes – dla spektakularnego efektu

essence get big lashesCoraz większa ilość kobiet decyduje się na posiadanie sztucznych rzęs, które nie wymagają codziennego malowania i nakładania kilku wart tuszu, aż do osiągnięcia spektakularnego efektu. Ma to swoje zalety, ale jednocześnie jest dość problematyczne, kiedy przyjdzie nam umawiać się na uzupełnianie powstałych braków. Czyżby zatem tusz okazał się lepszą metodą podkreślania rzęs? Warto pamiętać, że dodatkowo możemy wspomóc się zalotką, która jest jednym z najczęściej używanych przez kobiety narzędziem. Pozwoli ona na osiągnięcie spektakularnego efektu bez korzystania ze specjalnych zabiegów kosmetycznych. Jeśli zaś chodzi o sam tusz, trzeba zadać sobie pytanie: czego od niego oczekujemy? Pogrubienia, wydłużenia, a może podkręcenia? Na szczęście powstał Essence Get Big Lashes, który spełnia wszystkie wymienione funkcje. Dzięki idealnie zaprojektowanej szczoteczce pozwala na malowanie zarówno dolnej jak i górnej powieki. Perfekcyjnie rozczesuje i nie skleja rzęs. Co ważne, występuje zarówno w wersji tradycyjnej, jak i wodoodpornej. Dzięki temu zwolenniczki obu formuł znajdą coś dla siebie.

Niska cena, niezaprzeczalna trwałość oraz spektakularny efekt jaki zapewnia wspomniany tusz to niebywałe zalety tego kosmetyku. Gdzie można nabyć to cudo? Jedną z możliwości jest strona internetowa producenta oraz znajdujący się na niej oficjalny sklep. Natomiast ci, którzy stronią od zakupów za pomocą Internetu powinni skierować swoje kroki w kierunku dowolnej drogerii.