Sprawdzone narzędzia pracy

 

W przypadku sprzedaży moich produktów miałem spore wyzwanie. Pracując jako przedstawiciel handlowy liczyłem na stałą współpracę z klientami. Moja firma była otwarta na różnego typu umowy i zawsze wspierała mnie w tych długoterminowych celach. Jako sprawdzony pracownik wiedziałem co może przynieść korzyści, a co wręcz przeciwnie.

Oferowałem porządne szlifierki

makita ga5030rOstatnio gdy pojawił się nowy sprzęt doskonale wiedziałem do kogo dzwonić. Najlepszymi klientami okazywały się zakłady pracy lub mniejsze domowe warsztaty. Narzędzia jakie oferowałem musiały jednak być bardzo wytrzymałe. Nie mogłem oferować czegoś czego nie byłem pewny. Ostatnio gdy pojawiła się nowa makita ga5030r musiałem osobiście przetestować produkt. Mój szef doskonale wiedział, że jest to ważnym elementem. Samo potwierdzenie testów nie było dla mnie dowodem na skuteczność. Szlifierka kątowa, którą sprzedawałem musiała generować pewne korzyści dla osób pracujących. Moje zaufanie do produktów owocowało większym zrozumieniem co do wymagań odnośnie parametrów. Szlifierki kątowe w których się specjalizowałem pochodziły od jednego z najlepszych producentów. On oferował nie tylko wysokie parametry swoich urządzeń ale też świetną ofertę związaną z gwarancją. Z nią nigdy nie było większego problemu co również podobało się firmą. W tej branży liczyła się szybkość działania. Pracownik nie mógł czekać dwóch miesięcy na odzyskanie własnych narzędzi pracy.

Będąc przedstawicielem handlowym znałem swoich kupujących o doskonale wiedziałem jakich produktów oczekują. W dodatku zachęcałem ich do wykonywania szybkich ankiet odnoście naszych szlifierek bądź wiertarek. Dzięki temu dowiadywałem się o wiele więcej o tym co sprzedaję i znałem preferencję użytkowników. Ta praca przynosiła mi wielu korzyści i byłem w niej szczęśliwy.