Super rolety na dzień i na noc

Mam małe mieszkanie, w którym niewiele co się już zmieści. Trochę mnie to denerwuje, bo jest bardzo mało przestrzeni i wszystko muszę upychać na balkonie lub w piwnicy. Niestety, nic na to nie poradzę, ale czytam chociaż różne magazyny o meblowaniu mieszkań, by dowiedzieć się, jak optycznie zwiększyć przestrzeń w domu.

Wygoda z roletami używanymi o każdej porze dnia

rolety dzień noc bydgoszczPoza faktem, żeby wszędzie umieszczać lustra, zauważyłam, że dużo miejsca bez potrzeby zajmują moje zasłony. Były duże i ciężkie i sięgały aż do ziemi. Może i wyglądałyby ładnie, jednak na pewno w większych pokojach. Dlatego trochę poczytałam i stwierdziłam, że rolety dzień noc zakupione w  Bydgoszczy będą o wiele lepszym pomysłem. Wyszukałam, że rolety są w uniwersalnych kilku rozmiarach, dopasowanych do standardowych wielkości okien. Dlatego można je zamówić bez żadnego szycia na miarę. W przeciągu kilka dni można nabyć rolety do swojego mieszkania. Zastanawiałam się, jaki kolor wybrać dość długo. Nie mogłam się zdecydować i stwierdziłam, że najlepiej postawić na jakieś neutralne kolory. Biały pasował do wszystkiego i też rozjaśniał pomieszczenie. Więc i dzięki temu wydawało się to nasze mieszkanie bardziej przestronne. Takie ciemniejsze kolory na pewno nie pasowałyby do tak małego mieszkania jak moje. Rolety dotarły do mnie w ekspresowym tempie. Byłam zadowolona, bo również ich montaż był bardzo prosty. Nawet kobieta mogła sobie z tym spokojnie poradzić bez żadnego wysiłku w kilka minut. Wystarczyło parę chwil i odnowiłam mieszkanie.

Dzięki roletom, mogę mieć wszystko ładnie zasłonięte w nocy, ale też i w dzień, kiedy słońce świeci akurat prosto w moje okno. Pozbyłam się zasłon, które pomniejszały pokoje i od teraz zyskałam dużo więcej przestrzeni. Już nigdy więcej żadnych zasłon, odkąd doceniłam zalety eleganckich i wygodnych rolet.

Źródło: https://roletybydgoszcz.net/