Szukam firmy, która zajmuje sie śmieciami

 

Moja żona od zawsze marzyła żeby mieszkań w domku. Przed ślubem z rodzicami mieszkała w domu poza miastem. później w trakcie studiów kiedy wynajmowała pokój z koleżanką twierdziła, że nie mogłaby mieszkać w bloku. Kiedy się poznaliśmy zdecydowaliśmy się na wynajem kawalerki bo tylko na to było nas stać.

Zatrudniłem firmę do wywozu śmieci

wywóz śmieci z KrakowaZawsze jednak miałem nadzieje, ze uda mi się spełnić jej marzenia. Kiedy żona znalazła pracę ja zdecydowałem się wyjechać za granicę. Chciałem zarobić jak najwięcej pieniędzy, żeby móc zbudować nasz dom. Żona na początku nie była zadowolona z mojego pomysłu ale później się ucieszyła. Miała nadzieję, że uda nam się szybko odłożyć na budowę i będę mógł szybko wrócić do kraju. Cała budowa zajęła nam trzy lata. Dom jest już urządzony, możemy się już do niego przeprowadzać. Wywóz śmieci z Krakowa mamy już ustalony. Dostaliśmy dwa duże kosze, w których będziemy przechowywać nasze śmieci. Pierwszy kosz jest na odpady komunalne, drugi natomiast na trawę. Dodatkowo będziemy śmieci segregować. Puszki i makulaturę będziemy składować osobno bo dzięki temu ponosimy mniejsze koszty za wywóz śmieci. Nasz domek jest śliczny, żonie bardzo się podoba. Mówi, że mieszkanie w domku z ogrodem będzie też lepsze dla naszych dzieci. Ucieszyłem się, że żona myśli o powiększaniu naszej rodziny. Ja także mam takie plany i mam nadzieje, że uda nam się to wkrótce zrealizować. najbardziej ciesze się, że tak szybko udało nam się załatwić wszystkie formalności związane ze śmieciami. To jest bardzo ważne w trakcie wprowadzania się do domu.

Ciężko pracowałem za granica żeby zbudować dom dla mojej żony. ona jest dla mnie najważniejsza. Wszystkie formalności mamy już załatwione. W naszym domku mieszkamy już od miesiąca. Bardzo dobrze nam się mieszka. Mamy miłych sąsiadów, którymi nie mamy żadnych problemów.