Teczki firmowe z własnym nadrukiem we Wrocławiu

Razem z moją firmą przygotowujemy się na coroczne targi pracy, które odbędą się na polskich uczelniach. Zawsze jest to dla nas duże przedsięwzięcie, bo staramy się odwiedzić wszystkie miejsca w Polsce, a jest tego naprawdę sporo. Większość z nich odbywa się na wiosnę, więc czas się zacząć przygotowywać.

Firma oferująca teczki z nadrukiem we Wrocławiu

teczki firmowe z nadrukiem wrocławKoordynatorem do spraw skutecznej reklamy w naszej firmie jestem ja. Zawsze staram się, aby z roku na rok coś nowego przedstawić klientom, aby tych przyszłych absolwentów zachęcić do aplikacji do nas. Naturalną sprawą jest, że każda z firm, która się reklamuje właśnie na takich targach, przygotowuje dla odwiedzających upominki w postaci różnych gadżetów. Od lat kupujemy spersonalizowane ołówki i długopisy, które wręczamy podczas takich dni. Na stolikach umieszczamy broszury, na których w zwięzły sposób opisane są nasze zalety jako pracodawcy, plus dokładnie opisujemy, czym nasza branża się zajmuje. W tym roku znalazłem firmę, która wykonuje teczki firmowe z nadrukiem Wrocław, to miasto, w którym mają swój lokal. Okazało się, że wykonują mega fajne teczki z logiem firmy, które byłyby idealnym miejscem, gdzie studenci mogliby umieszczać swoje ulotki, bądź notatki, które sporządzą podczas rozmowy z nami. Po sprawdzeniu budżetu, jaki mamy przeznaczony na te targi, uznałem, że spokojnie możemy sobie pozwolić, żeby zamówić pakiet takich teczek.

Dzięki temu, że ilość ta jest ogromna zważając na liczbę uczelni, które będziemy odwiedzać, to dostaliśmy spory rabat. To bardzo miły gest z ich strony, ale jest to nowa firma, która dopiero szuka swojego miejsca na rynku, a nasz zakup takiej ilości teczek może im pomóc się nieco zareklamować. Cieszymy się, że możemy wspierać polski biznes.