Tenis dla dzieci ciekawym zajęciem

tenis dla dzieci

Zawsze chciałam spróbować swoich sił w tenisie. Nigdy jednak nie było jakoś okazji. Po prostu miałam zawsze milion innych spraw do zrobienia, wiele innych zainteresowań i tak dalej. W końcu jednak przyszedł czas, że udało mi się poćwiczyć tenis.

Tenis dla dzieci dla syna

tenis dla dzieciByło to całkiem niedawno w Warszawie. Zamieszkałam w stolicy i zaczęłam swoje życie na nowo. Chciałam zapisać moje dziecko na jakieś zajęcia dodatkowe, żeby miało później jakieś zainteresowania. Wymyśliłam właśnie tenis. Czemu nie? Pomyślałam, że będzie to świetny pretekst do tego, żebym w tym samym czasie także poszła na tenis, tylko że dla dorosłych. Znalazłam szkołę w Warszawie, gdzie odbywał się tenis dla dzieci. Wiadomo, że zajęcia dla dorosłych nieco łatwiej znaleźć w tym temacie. Udało się, że szkoła tenisa, z którą się skontaktowałam, miała akurat wolne miejsca na jednych i drugich zajęciach, które odbywały się w tym samym czasie. Jak dla mnie była to sytuacja wymarzona. Mój syn nie bardzo się w pierwszej chwili cieszył, że ma chodzić na tenis dla dzieci. Kiedy jednak zobaczył, że mama też idzie, nie protestował. Po jakimś czasie zaś sam pędził z radością na kolejne zajęcia. Mi też się podobało na moich i cieszę się, że wreszcie mam okazję realizować to marzenie. Tenis okazał się bowiem dla mnie stworzony. Mogę się zdrowo spocić, odbijając piłkę i ćwiczę w tym czasie różne partie mięśni. Po ciężkiej pracy przy komputerze, szczególnie fajnie jest dla mnie, że mogę wykonywać inne ruchy rękami niż tylko stukanie po klawiaturze. Doceniam to, że stać mnie na takie dodatkowe zajęcia. Wiem, że nie każdy mógłby je wykonywać.

Moje dziecko też czerpie radość z cotygodniowego ruchu. Mam nadzieję, że jak będzie duży, to także będzie dbał o to, aby mieć jakiś ruch, bo jest to naprawdę mega ważne.

Więcej na http://www.instruktortenisa.waw.pl