Tworzę ofertę mebli kuchennych

Szef postanowił zająć się dodatkowo sprzedażą mebli. Ma dojścia do jakiegoś taniego producenta i obliczył sobie, że całkiem nieźle na tym zarobi. Od razu wiedziałem, że będę miał w związku z tym sporo pracy i czekałem aż przyjdzie do mnie szef.

Moja oferta mebli kuchennych jest dobrze przedstawiona

meble kuchenne z Gorzowa WielkopolskiegoNa jego wizytę długo czekać nie musiałem, ponieważ pojawił się następnego dnia. Powiedział, że będziemy sprzedawać meble kuchenne z Gorzowa Wielkopolskiego i poprosił mnie, żebym zrobił ofertę handlową. Będzie je sprzedawał w kraju wszystkim kontrahentom, ale obliczył, że musimy zmienić ceny, żeby interes się opłacał. Miałem przeanalizować rynek zbytu i ustalić jakie są średnie ceny. Nasza oferta na meble kuchenne z Gorzowa Wielkopolskiego musi być wyjątkowa i bardzo konkurencyjna. Czekało mnie sporo pracy i wiedziałem, że tak łatwo mi nie pójdzie. Owszem, miałem spore doświadczenie, ale wiedziałem, że to nie jest łatwe zadanie. Nie każdy udostępnia ceny swoich produktów a nasze meble kuchenne z Gorzowa Wielkopolskiego muszą nie tyle być tanie co jeszcze przynosić naszej firmie spore zyski. Pracowałem nad tym cały czas i wszystkie pozostałe obowiązki odstawiłem na bok. Szef co chwile do mnie zaglądał i pytał jak mi idzie. Kiedy w końcu skończyłem, to byłem bardzo zmęczony, ale zadowolony z efektów swojej pracy. Wykonałem bardzo dobrze ofertę handlową, którą przedstawiłem prezesowi. Spodobało mu się wszystko a jak dostał rozliczenie to był w niebo wzięty. Mogliśmy zacząć sprzedawać meble na wielką skalę.

Inwestycja rzeczywiście okazała się trafna, ponieważ są z tego niezłe dochody. Moja ciężka praca również została nagrodzona i szef dał mi podwyżkę. Powiedział, że na nią zasłużyłem swoim zaangażowaniem i jest ze mnie zadowolony.