Uniwersalny obrus do restauracji

 

Właściciele lokali gastronomicznych mają nie lada wyzwanie związanie z wyposażeniem oraz dekoracją restauracji, dlatego też wielu z nich korzysta z pomocy doświadczonych dekoratorów. Bowiem dla potencjalnego klienta znaczenie może mieć wszystko, począwszy od doboru mebli, a kończąc na obrusach.

Jak wybrać restauracyjny obrus?

obrus do restauracjiGustowny obrus stanowi wizytówkę każdej restauracji. W tym miejscu najlepiej sprawdzają się obrusy plamoodporne, charakteryzujące się tym, że zabrudzenia tak szybko nie wchodzą we włókna tkaniny. Poza tym są one atrakcyjne cenowo, a także wytrzymałe. Zazwyczaj występują w kolorze białym. Jeżeli zaś restauratorom zależy głównie na unikalnym designie, to powinni oni wybrać bawełniane obrusy elastyczne do restauracji. Jego zaletą jest to, że mało się gniecie oraz jest łatwy w praniu. W przypadku posiadania stołów okrągłych, dobrze sprawdzą się obrusy wykonane z wysokoelastycznych tkanin, przykładowo dzianiny poliamidowej. Stanowią one gwarancję dopasowania się do każdego stołu, a przy tym prezentują się niezwykle szykownie oraz elegancko. Bezpieczny wybór stanowią obrusy gładkie w stonowanych barwach, które nieskazitelnie komponują się z każdym wnętrzem. Natomiast te wzorzyste trzeba dobierać ze szczególną rozwagą, ponieważ mogą one niekiedy nie pasować do ogólnego stylu lokalu restauracyjnego. Jednak z drugiej strony ciekawy print może zwrócić uwagę gości, dlatego też wszystko zależne jest od charakteru samego wnętrza, przykładowo koloru ścian.

Klienci restauracji mają poczuć się w lokalu jak u siebie w domu, a odpowiednio dobrane dodatki na to pozwalają, gdyż stwarzają miłą i przyjemną atmosferę. Dobrej jakości, elegancki obrus doda wnętrzu wyjątkowego charakteru. Oczywiście świetnie na stole będą prezentowały się także świeczki oraz świeże kwiaty w szklanych wazonach.