W kantorach bez problemu wymienimy funty

Wielu z naszych rodaków wyjechała do Anglii za lepszą pracą. Byłam jedną z nich. Teraz, po pięciu latach, postanowiłam wrócić do Polski. Uzbierałam trochę pieniędzy, wzięłam ślub z innym Polakiem na emigracji i razem wracamy. Planujemy kupić mieszkanie.

Wymiana funtów po dobrym kursie

wymiana funtaNasze dalsze życie w Polsce chcemy rozpocząć kupnem mieszkania. Wystarczą nam trzy pokoje. Myślimy przyszłościowo. Chcemy mieć dwójkę dzieci. Dzięki pieniądzom zaoszczędzonym dzięki pracy w Wielkiej Brytanii oraz z niewielką finansową pomocą rodziców uda nam się znaleźć lokal nam potrzebny. Wymiana funta po korzystnym kursie jest dla nas bardzo ważna. Od tego przecież zależy realnie ilość naszych pieniędzy. Zamieszkamy w Pruszczu Gdańskim. Jest na tyle blisko Trójmiasta, że nie będziemy mieć problemów z dojazdem do pracy. Dzięki doświadczeniu zawodowemu zdobytemu zagranicą udało nam się już znaleźć zatrudnienie. Rozmowy rekrutacyjne odbyły się za pośrednictwem połączenia video przez internet. Bardzo cię cieszymy, że mamy po co wracać. Będziemy mieli lepszy start w życiu. Własne mieszkanie kiedyś było dla mnie tylko marzeniem. Po prostu nie było mnie na nie stać. Cieszę się, że mój mąż podziela to marzenie. Kiedy kupimy mieszkanie, za swoje pieniądze, a nie na kredyt, będziemy mieli zabezpieczenie finansowe. Nie będziemy musieli płacić rat w wysokości połowy naszych przyszłych zarobków. Dobrze, że nie posłuchałam rodziców, którzy byli bardzo przeciwni mojemu wyjazdowy. Narzekali, że to za daleko, że będę tam sama. A tu proszę, poznałam męża.

Cieszę się też, że funty są drogie. Dzięki temu będziemy mieli więcej pieniędzy. Wcale nie było łatwo odłożyć takie fundusze. Musieliśmy naprawdę oszczędzać. Mieliśmy jednak jasny cel i udało nam się do zrealizować.