Właściciel oferujący holowanie potrzebuje reklamy

Przygotowuję reklamę promocyjną dla prężnie działające firmy w mieście, w którym mieszkam. Auto pomoc jest dostępna dla klientów w centrum miasta Warszawa. Firma działa od wielu lat. Klienci doskonale znają usługi firmy.

Holowanie jest polecane

holowanieWłaściciel postanowił zainwestować w reklamę bo to jest zawsze dodatkowa promocja i przekonanie do usług nowych klientów. Autoholowanie jest prowadzone przez najlepszych specjalistów. Firma inwestuje w samochody, które są dostępne w firmie a także inwestuje w umiejętność pracowników zatrudnionych. Pomoc drogowa jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Właściciel zdaje sobie sprawę, ze jest duże zainteresowanie ze strony klientów na tego typu usługi. Firma poza holowaniem współpracuje z bardzo znanym serwisem samochodowym. Klienci, którzy korzystają z autoholowania wykonywanego przez specjalistów dostają spore zniżki w warsztacie kiedy korzystają z naprawy samochodów. Mechanika pojazdowa 24h jest dostępna całą dobę a także w święta i weekendy. Serwis samochodowy wie, ze różne rzeczy się zdarzają i niestety wypadki losowe i wszelkiego typu awarie zdarzają się w różnych godzinach i czasem wtedy kiedy inne serwisy czy warsztaty są już zamknięte. Moja reklam ma być innowacyjna i przyciągać uwagę wielu klientów. Postanowiłam tak jak firma działać w sposób nowoczesny. Postawiłam na reklamę w telewizji, która będzie emitowana w różnych godzinach. Reklama ma być interesująca nawet dla osób, które nie mają auta. Ludzie mają o niej mówić i polecać usługi firmy znajomym bądź rodzinie, która samochód posiada i może kiedyś potrzebować takiej pomoc. Najlepszej jakości holowanie w Warszawie jest polecane przez klientów.

W trakcie przygotowywania reklamy czytałam wiele pozytywnych komentarzy o firmie i ciesze się, ze mogę współpracować i przygotowywać reklamę dla tak docenianej firmy.