Wodzireje na wesele nad morzem

Jak zdążyliśmy zauważyć sezon weselny rozpoczyna się w czerwcu. Zaczyna robić się ciepło, jest kilka miesięcy z tradycyjną literą „r” w nazwie, można urządzać przyjęcia w plenerze. Wtedy też najbardziej rozchwytywani są didżeje i wodzireje.

Jak wesele to tylko z wodzirejem

wodzirej na weseleMyślę, że wodzirej na wesele jest świetnym pomysłem. Zadba o dobrą zabawę naszą i naszych gości. Zresztą teraz już nie tylko na wesele. Niektórzy wynajmują ich na przyjęcia, urodziny dzieci lub okrągłe rocznice. Dobrze wybrać wodzireja, którego nam ktoś poleci. Wtedy będziemy mieć pewność, że na naszym przyjęciu weselnym też się sprawdzi. Bo w końcu skoro potrafił rozkręcić tamtych gości, naszym też zaproponuje coś ciekawego. Zapowie nadchodzące zabawy i atrakcje. Goście będą wiedzieli czego się spodziewać za chwilę. Albo i nie będą wiedzieli. Niektórzy wodzireje lubią niespodzianki i mają pomysły nieskonsultowane wcześniej z parą młodą. Niespodzianki są świetne. Najczęściej są to piosenki bądź prezenty dla pary młodej. Dzieci również lubią zabawy z wodzirejem. Dla nich też przygotuje atrakcje. W końcu w weselu uczestniczą nie tylko dorośli. Zawsze organizuje się jakiś kącik dla naszych najmłodszych gości. Kolejną ważną rzeczą na każdym weselu jest alkohol. Wodzirej ma również zawsze ciekawe pomysły na oryginalne toasty. Potrafi też zapanować nad lekko już zawianymi gośćmi. Pomoże nam dopilnować, by nasze wesele nie skończyło się bójką o jakieś głupstwo.

Dobrym pomysłem jest wynajęcie wodzireja na okrągłą rocznicę ślubu. Niektórzy świętują ją niemal tak samo jak wesele. Jest to kolejna okazja do dobre zabawy. Wodzirej przypomni nam piosenki z naszej młodości, być może opowie jakieś anegdoty z naszego ślubu lub pożycia małżeńskiego. Zawsze lubimy powspominać miłe chwile.