Wycena systemów fotowoltaicznych

panele fotowoltaiczne

Bardzo lubię i cenię swoją pracę. Od roku pracuję w firmie zajmującej się ekologicznymi źródłami energii. Na samym początku nie miałem zbyt dużo pracy, ponieważ ludzie uważali iż jest to zbyteczny wydatek. Jednak od około czterech miesięcy nie ma dnia, abym nie był potrzebny i to mnie bardzo satysfakcjonuje.

Systemy fotowoltaiczne wyceniam szybko i sprawnie

panele fotowoltaiczneDokonuje wyceny różnego rodzaju baterii słonecznych, dzięki czemu klienci wiedzą jakie koszta będą zmuszeni ponieść w momencie, gdy zdecydują się na konkretne inwertery. Dodatkowo teraz jeżdżę także z grupą monterów i pilnuje, aby wymiar był odpowiedni. Moi pracodawcy bardzo mnie chwalą, ponieważ mam podejście do klientów. Potrafię z nimi rozmawiać i są zadowoleni z moich wycen. Ostatnio wyceniałem aż cztery systemy fotowoltaiczne w najlepszej cenie dla domków jednorodzinnych budujących się na nowym osiedlu, na obrzeżach mojego miasta. Jak się okazało, te cztery rodziny zmówiły się, aby zamówić wycenę i kolektory słoneczne ponieważ w takiej sytuacji mogą liczyć na rabat. Bali się bowiem, że nie będziemy chcieli iść im na rękę. Jak się jednak okazało niepotrzebnie. Zarówno ja jak i mój szef nie mamy zamiaru robić nikomu pod górkę, szczególnie gdy chce skorzystać z naszych usług. Zestawy fotowoltaiczne jakie sprzedajemy są wysokiej jakości płytami, dzięki czemu po odpowiednim dobraniu, za które ja jestem odpowiedzialny znacznie więcej pieniędzy zostaje w budżecie domowym każdego naszego klienta. Spojrzałem w kalendarz wycen na przyszły tydzień, czeka mnie dużo pracy bowiem aż dziesięć wycen muszę dokonać.

Jak tak dalej będzie dobrze szło szef otworzy sklep internetowy z naszymi produktami. Wtedy pracy jeszcze mi przybędzie. Jednak mnie to nie martwi. Cieszę się, że będę mógł zapewnić godny byt mojej rodzinie a także zadbać o nasze środowisko.