Wygodne body dziecięce

Małe dzieci, które noszą jeszcze pieluszki, chodzą najczęściej w body, bo jest to najwygodniejsze ubranko dla nich i dla rodziców. Ponieważ malucha trzeba po kilka razy dziennie przebierać, to taka odzież świetnie się sprawdzi.

Jak wyglądają body dla niemowlaka?

body dziecięce na prezentDo czasu kiedy dziecko nosi pieluszki, najlepiej zakładać mu body. Jest to komfortowe ubranie, które świetnie grzeje dziecko w trakcie jesieni i zimy, a w lecie chłodzi. Body są najczęściej wykonane z miękkiej bawełny, która świetnie chłonie wodę i przepuszcza powietrze, więc pomimo tego, że przylegają do ciała dziecka, to nie powodują jego pocenia. W pierwszym roku życia, jest to podstawowe ubranie każdego dziecka. Body dziecięce na prezent mogą sprawić dużą przyjemność rodzicom, szczególnie jeżeli będą posiały śmieszne napisy. W sprzedaży znajdziemy body z długim i krótkim rękawem oraz na ramiączkach. Nie posiadają one nogawek i są zapinane na małe zatrzaski w kroku. Taki strój ułatwia zmianę pieluszki i jest zdecydowanie prostszy w zakładaniu niż pajacyki, czy śpioszki. Body mogą być zakładane przez główkę, lub zapinane na zatrzaski po środku i na skos. Chyba każda mama ma dla swojego maluszka body ze śmiesznymi napisami, typu „Kocham Cie”, Przytul mnie”, czy Kochany bobas”. Takie modele świetnie się nadają na prezent dla świeżo upieczonych rodziców, którzy z pewnością się ucieszą z takiego podarunku dla ich maleństwa. Ważne żeby body były uszyte z naturalnej bawełny, która jest idealna dla wrażliwej skóry dzieci.

Prezent dla dziecka wcale nie musi być drogi. Każdy maluch ma sporo zabawek i książeczek, a ubranka zawsze się przydadzą. Body dziecięce kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, a potrafią wywołać uśmiech na twarzach rodziców i przybyłych gości.