Wyjątkowe garderoby z Krakowa

O kobiecych szafach i częściach ubioru krążą już legendy. Mężczyźni śmieją się z nas, że narzekamy, że nigdy nie mamy co na siebie włożyć. Mój mąż na szczęście nie komentował moich narzekań, ponieważ sam miał zawsze problem z wyborem tego, co na siebie założyć. Planowaliśmy mały remont, bo córka wyprowadziła się z domu.

Garderoba moim marzeniem

garderoby krakówDługo myśleliśmy co zrobić w pokoju córki i mąż myślał o jakimś pokoju dla gości. Ja o zawsze marzyłam o garderobie i raz tylko wspomniałam o tym mężowi. Trochę się nad tym pozastanawiał i stwierdził, że może się na to zgodzić. Chciał, żebym była zadowolona. Wręcz skakałam z radości i od razu zaczęłam oglądać garderoby kraków w celu wybrania jakiejś dla mnie. Znalazłam różne rodzaje i między innymi były takie, które miały specjalne przegródki na buty. Wyglądało to jak na filmach u gwiazd, które mają je poukładane jedną parę obok drugiej.Mogłam sobie pozwolić na dużą garderobę, ponieważ pokój córki pozwalał mi na zagospodarowanie tyle miejsca, ile tylko chciałam. Wybrałam garderobę w jasnym odcieniu, żeby było jaśniej, bo tak łatwiej wybierać co mam na siebie założyć. Kupiłam sporo wieszaków i nawet dwa manekiny, na które zakładałam najlepsze kreacje tygodnia. Byłam taka zadowolona, gdy moja garderoba została już wybudowana, że wołałam moje koleżanki, by mogły ją podziwiać razem ze mną. Było to takie spełnienie marzeń z dzieciństwa, poczułam się jak taka księżniczka wśród tylu ubrań i butów.

Teraz, gdy mąż nie może mnie znaleźć w domu, czy w ogrodzie, może być pewien, że jestem w garderobie. Już nawet nie pyta, tylko od razu zagląda, gdy czegoś ode mnie potrzebuje. Jestem szczęśliwa, że mam garderobę, bo chociaż wiem teraz gdzie co jest. I już dobrze wiem, w co mam się ubrać, wszystko mam ładnie poukładane.