Wyjazd ze znajomymi do komfortowych domków nad morzem

W tym roku razem z mężem zdecydowaliśmy się na to żeby pojechać ze znajomymi nad morze. W sumie co roku z mężem jeździliśmy w góry. Ja naprawdę kocham góry. Jednak tam zawsze jechaliśmy tylko sami.

Domki nad morzem w pełni wyposażone

komfortowe domki nad morzemZnajomi od lat jeżdżą razem na wakacje i wiem, że na pewno jest razem bardzo fajnie. Zresztą czym większa grupa i to ludzi, którzy się lubią to lepiej. Oni zawsze namawiali nas żebyśmy jechali razem. Już kilka razu byliśmy naprawdę bliscy temu żeby się zdecydować. Jednak nigdy ostatecznie nie pojechaliśmy. Teraz gdy wszyscy mamy dzieci naprawdę rzadko się widujemy a taki wyjazd może być okazją do tego żeby przecież w bardzo miły sposób spędzić czas razem. Znajomi powiedzieli, że wynajmiemy domki letniskowe nad morzem i w ten sposób będziemy razem, ale każdy będzie miał także odrobinę prywatności. Mają to być komfortowe domki nad morzem, w których będzie wszystko co będzie nam tylko potrzeba. Kolega zajął się cała organizacją naszego wyjazdu. On wie najlepiej gdzie są takie domki drewniane nad morzem w dobrej cenie. Mi ten pomysł każdego dnia podobał się coraz bardziej. Gdy kolega znalazł już te domki pokazał nam w internecie jak wyglądają. Byłam naprawdę pod dużym wrażeniem tego, że za taką niską cenę będziemy mieli tak komfortowe warunki. Cieszy mnie też to, że każda para będzie miała swój własny domek. I tym samym nie będziemy sobie przeszkadzać jeśli ktoś będzie chciał ochotę na trochę prywatności. Ja myślę, że będziemy bawić się razem tak dobrze, że pewnie nie będziemy mieli ochoty spędzać czasu oddzielnie. Ale dobrze, że w razie co będziemy mieli taką opcję.

Wyjazd już za dwa tygodnie a ja tylko z ciekawością śledzę pogodę. Bo muszę przyznać, że liczę na to że będzie można się opalać podczas tego wyjazdu i wrócę z piękną opalenizną.