Wynajem busów oraz przewozy osób w Bielsku Białej

przewozy osób bielsko biała

Organizujesz wycieczkę dla swoich pracowników i nie wiesz, gdzie wynająć odpowiedniego busa? Kiedy poszukujesz doświadczonej firmy, która od wielu lat zajmuje się przewozem osób to jesteś we właściwym miejscu, gdyż już ponad 10 lat prowadzimy firmę przewozową.

Dysponujemy busami na każdą okoliczność

przewozy osób bielsko białaKażdego roku obsługujemy setki klientów, którzy poszukują odpowiedniej firmy oferującej wynajęcie busa. Bielsko Biała oraz okoliczne miejscowości to główny rynek, na którym oferujemy usługi związane z transportem, ale zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów z całego kraju. Czy oferujemy tylko wynajem dla firm, czy również dla klientów prywatnych? Głównie z naszych usług najczęściej korzystają przedsiębiorcy, ale jesteśmy również dostępni dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują wynająć busa na wycieczkę prywatną dla swoich znajomych czy rodziny. Jeśli chodzi o doświadczenie naszych kierowców to pracują oni u nas już przez wiele lat i możesz być pewien, że za kierownicą siedzą ludzie, którzy doskonale znają polskie drogi i dobrze wiedzą jak zachować się trudnych sytuacjach. Oferujemy zarówno przewozy osób w rejonie Bielska Białej, jak również w okolicach tego miasta, skąd mamy największą liczbę zleceń. Warto wcześniej dokonać u nas rezerwacji, gdyż często w sezonie wakacyjnym mamy bardzo wiele zamówień i może się okazać, że nie będziemy mieli wolnego busa, aby przewieźć twoich ludzi na wycieczkę czy też spotkanie biznesowe. Oferujemy oczywiście również busy przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz posiadamy klimatyzację, więc nie musisz się martwić o upalne dni w środku lata.

Możemy przyjąć zlecenie jednorazowe, ale także współpracować na stałe i zaoferować dodatkowe rabaty i zniżki na stałe przejazdy. Nie musisz więc już dłużej szukać odpowiedniej firmy oferującej wynajem busów, u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.