Wynajem najlepszego jachtu

Koleżanka niedawno zaproponowała mi żebym pojechała z nią na kilka dni na Mazury. Ona zazwyczaj jeździ tam sama ale teraz chciałaby bardzo żeby ktoś jej towarzyszył. Koleżanka ma dużą rodzinę i po prostu czasem potrzebuje takich trzech dni żeby pobyć tylko sama z sobą.

Wyprawa z koleżanką jachtem

jachty motorowe na MazurachJa też miałam ostatnio ciężki okres w pracy i dlatego też taki wypad dobrze by mi zrobił. Zdecydowałam więc, że pojadę tam razem z nią. Koleżanka powiedziała mi, że nie dość, że odpoczniemy to także będziemy się tam świetnie bawić bo na Mazurach jest bardzo dużo atrakcji. Koleżanka powiedziała, że zarezerwowała już jacht dla nas i na pewno będzie na nim świetnie. Ona już kiedyś pływała na takim jachcie pokazywała mi zdjęcia. Wtedy pamiętam, że bardzo jej tego zazdrościłam. Ale nie przypuszczałam nawet, że ja też kiedyś takim jachtem będę mogła pływać. Koleżanka powiedziała mi, że najlepsze są jachty motorowe na Mazurach właśnie i taki też zarezerwowała. Byłam bardzo podekscytowana. Cieszyłam się z tego powodu, że jadę gdzieś na parę dni tylko z koleżanką bez dzieci. A także byłam bardzo podekscytowana ze względu na tą wyprawę jachtem. Bałam się, że koszt tej wyprawy będzie też wysoki. Jednak udało się zapłacić za to niewielkie pieniądze. Zresztą cały koszt koleżanka wzięła na siebie bo w końcu nawet przedtem nie spytała się mnie o to czy jest mnie na to stać. Także z jej strony to bardzo miła niespodzianka. Na  Mazurach było cudownie. 

I gdybym tylko mogła to bym spędziła tam jeszcze z co najmniej dwa tygodnie. Może następnym razem pojadę tam razem z mężem i dziećmi. Najlepiej będę jednak z tego pobytu wspominać naszą wyprawę jachtem. Jest to wspaniałe przeżycie. Był to najprawdziwszy luksusowy jacht, który zrobił na mnie wielkie wrażenie.