Zakładam stronę internetową dla pracowni aranżacji wnętrz

pracownia aranżacji wnętrz

Przeniosłem się do Lublina, ponieważ chciałem poprawić swoją sytuację zawodową. U mnie w małej mieścinie nie było pracy, która spełniłaby moje oczekiwania i nie miałem się nad czym zastanawiać.

Pracownia wnętrz i sympatyczny właściciel

pracownia aranżacji wnętrz Studiowałem już w Lublinie i znam dobrze to miasto. Wiedziałem, że ze swoim doświadczeniem na pewno dostanę pracę. Tak naprawdę to szukałem jej jeden dzień, bo od razu zatrudniłem się jako webmaster w biurze projektowym. Praca mi się bardzo podoba a niedawno pojawiła się obok nowa godna uwagi pracownia aranżacji wnętrz z Lublina i jej właściciel to bardzo sympatyczny człowiek. Dowiedziałem się, że pracuje jako architekt wnętrz już od pięciu lat, ale niedawno przeniósł się do Lublina. Pewnego razu zapytał mnie, czy mógłbym wykonać dla niego stronę internetową, ponieważ teraz jest to takie modne i pewnie każdy architekt wnętrz reklamuje się w internecie. Chętnie się zgodziłem mu pomóc i porozmawialiśmy na ten temat. Zapytałem jakie projekty wnętrz oferuje oraz jak wygląda aranżacja wnętrz w jego wykonaniu. Takie informacje były mi niezbędne do precyzyjnego projektowania strony. Architekt wnętrz bardzo szczegółowo mi opowiedział jak wykonuje projektowanie wnętrz i pokazał nawet kilka swoich prac. Nie ukrywam, że byłem pod ogromnym wrażeniem jak zobaczyłem jego projekty wnętrz i przyznałem, że ten architekt wnętrz ma naprawdę niesamowity talent. Wiedziałem już doskonale jak zabrać się do pracy. Cieszę się nawet, że ten architekt wnętrz zgłosił się właśnie do mnie po pomoc. Mimo, iż pracuję tutaj najkrócej to dostałem pierwsze takie zamówienie bezpośrednio od klienta.

Szef był pod wrażeniem, ponieważ jak uznał pracownia aranżacji wnętrz to nie łatwy temat. Wiem, że to ogarnę bez problemu i klient tak samo. Inaczej przecież by rozmawiał z szefem a nie ze mną