Zakup nowej sukienki ciążowej

Moja znajoma jest w szóstym miesiącu ciąży i będzie miała niedługo rocznice ślubu. Mąż z tej okazji zaprosił ją na uroczystą kolację do restauracji. To bardzo miły gest z jego strony. Ona bardzo by chciała pójść, ale nie ma co na siebie założyć. Zwłaszcza, że to bardzo elegancka restauracja i nie wypada jej pójść w byle czym. Dlatego zaoferowałam jej pomoc w poszukaniu idealnej sukienki na tą okazję.

Ciążowe sukienki w sprzedaży

sukienka ciążowaBiorąc pod uwagę fakt, że kobieta w ciąży ma duży brzuch, to nie oznacza wcale, że nie może założyć sukienki wieczorowej. Zawsze do tej sukienki może założyć jakiś szal lub długa marynarkę. W ten sposób można jakoś zasłonić brzuch. Ale moja znajoma nie ma z tym problemu by pokazywać swój brzuch, wiec nawet mogła by ich w obcisłej sukience. I właśnie taką sukienkę chce założyć na kolację z mężem. Sukienka ciążowa powinna być dla przyszłej mamy wygodna. Biorąc pod uwagę, że to uroczyste wyjście, więc dobrze było by sukienka była też elegancka. Zaproponowałam jej by wybrała czerwoną sukienkę i do tego założyła czarną marynarkę. Będzie wyglądać w tym zjawiskowo. Jej ta sugestia się spodobała, więc już przynajmniej wiedziałyśmy czego szukać. Został jedynie do wyboru krój sukienki. Nie może on być zbyt obcisły, ani zbyt luźny. ale jak przymierzy kilka sukienek to będzie wiedzieć jaka jest najlepsza. Ważne by się w niej swobodnie czuła, a wtedy będzie się dobrze bawić. Znalazłyśmy jeden sklep w mieście, w którym sprzedają wieczorowe suknie dla kobiet w ciąży. Tam było ich sporo, więc było w czym wybierać.

Znajoma musi koniecznie kupić sobie wieczorową sukienkę. Dostała zaproszenie od męża na kolację do restauracji, która jest elegancka i obowiązują stroje wieczorowe. Znalezienie takiej sukienki nie powinno stanowić przeszkody, ale znajoma jest w 6 miesiącu ciąży. Dobrze, że w mieście jest przynajmniej jeden sklep z takimi ciążowymi sukienkami.