Zalety manicure hybrydowego

Odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z łamliwymi paznokciami i o ile za czasów dzieciństwa, czy też wczesnego bycia nastolatką mi to w ogóle nie przeszkadzało, to później będąc już młodą kobietą zaczęłam się nieco wstydzić swoich paznokci. Przez wiele lat ratowałam je odżywkami i lakierami, aż w końcu zainwestowałam w hybrydy i dziś jestem sobie wdzięczna za ten wybór.

Trwałe paznokcie hybrydowe

manicure hybrydowy łódźJeszcze kilka lat temu zazdrościłam moim koleżankom długich i zadbanych paznokci, które w dodatku rzadko kiedy się łamały. U mnie zapuścić paznokcie graniczyło z cudem, a jeśli już się to udało, to szybko zaczynały się rozdwajać i po prostu wyglądać nieestetycznie. Przez dłuższy czas ukrywałam mój problem nakładając na paznokcie różne odżywki, a także malując je lecz będąc kobietą pracującą, jak nietrudno się domyślić, lakier długo nie trzymał się na moich paznokciach, a w pracy wymagano ode mnie ładnego prezentowania się, więc dzień w dzień musiałam malować paznokcie na nowo, co było bardzo uciążliwe. W końcu przyjaciółka namówiła mnie na manicure hybrydowy Łódź posiada wiele salonów piękności w których możemy umówić się na tę praktycznie niezawodną metodę zdobienia paznokci. Manicure hybrydowy oprócz tego, że jest niesamowicie trwały prezentuje się na naszych paznokciach niezwykle naturalnie i w niczym nie przypomina żelowych tipsów, które niegdyś były popularne i które dziś raczej negatywnie się nam kojarzą. 

Najczęściej decyduje się na jednokolorowy manicure. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wytrzymały potrafi być to lakier. W przeciwieństwie do tipsów paznokcie nie łamią się, a lakier nie odpryskuje nawet podczas wykonywania porządków domowych gdzie, jak wiemy często mamy do czynienia z dosyć silną chemią. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak piękne wyglądają moje paznokcie i z pewnością nie zrezygnuje z tego zabiegu.