Żaluzje plisowane to nowoczesność i funkcjonalność

W każdym domu i mieszkaniu – szczególnie wieczorną porą – możemy zobaczyć zasłonięte okiennice. Dlaczego właściwie zasłaniamy okna? Przecież równie dobrze mogłyby być odsłonięte. Zasłaniamy je z dwóch powodów. W dzień ograniczamy w ten sposób wpadające do domu promienie słoneczne, żeby nie było nam za gorąco. Wieczorem zaś dbamy w ten sposób o swoją prywatność.

Coraz częściej decydujemy się na montaż żaluzji

wysokiej jakości żaluzje plisowane na wymiar warszawaA czym najczęściej zasłaniamy okna w domach i mieszkaniach? Okazuje się, że najczęściej decydujemy się na zamontowanie w nich żaluzji. Nawet w domach jednorodzinnych powoli odchodzimy od montowania rolet, które nie dają nam zbyt wielu możliwości jeśli chodzi o sterowanie przepuszczalnością światła. Za to absolutnym hitem ostatnich lat są wysokiej jakości żaluzje plisowane na wymiar Warszawa jest tym miastem, w którym takich żaluzji sprzedaje się najwięcej. Żaluzje plisowane mają ogromną funkcjonalność a przy tym wyglądają bardzo nowocześnie. Pasują idealnie do obecnie obowiązujących trendów w architekturze wnętrz. Żaluzje dają nam możliwość pełnej kontroli zarówno nad dopływem promieni słonecznych jak i nad tym co będzie można przez nasze okna zobaczyć po zmierzchu. Żaluzję można ustawić na dowolnej wysokości i przysłonić nimi dowolny fragment okna. Idealnie nadają się do zasłonięcia okien o nietypowych kształtach. Kosztują niewiele a do wyboru mamy ogromną ilość materiałów, wzorów i kolorów.

Coraz popularniejsze plisy montowane są w oknach domów jednorodzinnych i mieszkań. Świetnie nadają się również do przeszklonych antresoli i balkonów. Najwięcej tego typu zasłon okiennych produkuje się dzisiaj w Warszawie i tam też najczęściej są one kupowane. Firmy, które je produkują sprzedają je głównie przez internet i dlatego trafiają one do większości polskich domów.