Zaproponowałam sesję narzeczeńską na Śląsku

Za trzy miesiące biorę z Romkiem ślub. Już nie możemy się doczekać naszej uroczystości. Wszystko mamy już zapięte na ostatni guzik. Goście potwierdzili swoją obecność. Suknia i garnitur już są gotowe. Napoje zamówione nawet tort już został wybrany.

Mamy zamówionego fotografa

nietypowa fotografia ślubna na ŚląskuMamy już także podpisaną umowę z fotografem i kamerzystą. Ekipa, ta jest rodziną. Żona robi piękne zdjęcie natomiast mąż kameruje uroczystość. Bardzo się ciesze, ze udało mi się podpisać umowę z tym małżeństwem. Oni są bardzo znani w naszym mieście. Mają wiele zleceń. Termin na nasz ślub rezerwowaliśmy dwa lata temu. Wpadłam na pomysł z moim narzeczonym aby nasza sesja ślubna odbyła się nad morze. Ślub bierzemy w czerwcu więc będzie na pewno już piękna pogoda. Po ślubie mamy jeszcze dwa tygodnie wolnego. Chcemy odpocząć i pojechać w podróż poślubną. Nietypowa fotografia ślubna na Śląsku jest bardzo popularna i chętnie wybierana przez wielu klientów. Na Śląsku będziemy mieć sesję narzeczeńską. Natomiast po ślubie pojedziemy z kamerzystą i fotografem nad morze. Zależy nam na ciekawych zdjęciach, które będą dla nas duża pamiątką. Po kilku latach fajnie będzie otworzyć album i powspominać jak kiedyś wyglądaliśmy. Nietypowa fotografia ślubna na Śląsku jest idealnie dostosowana do naszych charakterów. Małżeństwo, z którym będziemy współpracować już się zorientowali że jesteśmy otwarci na propozycje i już czekają żeby z nami przygotować sesje.

Mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze. To jest bardzo ważne w trakcie sesji zdjęciowych. bardzo się ciesze, że udało nam się już wszystko przygotować. Lubię zawsze mieć wszystko zaplanowane, żeby nie robić rzeczy na ostatnią chwilę. Narzeczony już mówi na mnie żonko i czeka na nasz wielki dzień i najważniejszą imprezę w naszym życiu.