Zdobyliśmy wyróżnienie za balony i namioty handlowe

 

Moja firma została wyróżniona w konkursie. Bardzo cieszymy się z wyróżnienia tym bardziej, że zostaliśmy docenieni przez naszych klientów. Gazeta lokalna, która jest dostępna w naszym mieście zorganizowała taki konkurs na najlepszych firm. 

Balony reklamowe docenione przez klientów

balony reklamoweNasza firma nie ma konkurencji w okolicy. Nasze towary są bardzo dobrej jakości. Staramy się przygotowywać najlepsze namioty handlowe, żeby nasi klienci byli z nich zadowoleni. Namioty reklamowe są dostępne w różnych wielkościach. Produkujemy także balony reklamowe, które chętnie sprzedajemy naszym klientom. Współpracujemy z klientami z kraju a także z zagranicy. Nasze namioty handlowe są doceniane nie tylko ze względu na wysoką jakość ale także na cenę. Balony reklamowe klienci mogą od nas także wynająć. Mniejsze firmy nie mające dużych dochodów nie muszą rezygnować z reklamy. Reklama, w której wykorzystywane są balony reklamowy czy namioty handlowe cieszy się większym zainteresowaniem ze strony klientów. Nasza firm uzyskała wiele głosów i zdobyliśmy dzięki temu piękny certyfikat, który świadczy o zaufaniu naszych klientów. Zrobimy wszystko żeby zaufanie naszych klientów było nadal na takim poziomie jak w tej chwili. Dla nas jest to najważniejsze. Balony a także namioty handlowe można kupić i wynająć w różnych rozmiarach. Każdy klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Będziemy nadal ciężko pracować żeby w przyszłym roku także zdobyć certyfikat najlepszej firmy z okolicy.

Certyfikat został powieszony zaraz przy recepcji żeby klienci, którzy nas odwiedzają widzieli, że jest to dla nas ważne wyróżnienie. Szef kupił piękną ramkę, żeby certyfikat był odpowiednio zabezpieczony. Można powiedzieć, że wyróżnienie, które zdobyliśmy jest dla nas sygnałem, że nasze starania zostały docenione.

Więcej znajdziesz na http://inflandia.pl