Zdrowie na jesień – suplementy diety

suplementy diety

Moje drogie zmarzluchy. Wszyscy wiemy, że lato się nieubłaganie kończy, zacznie się wkrótce okres kataru, drgawek i bólu głowy z powodu ciśnienia. Sklep w pobliżu stanie się odległy o miliony kilometrów. Dlatego już dzisiaj, jak co roku, wykupcie najważniejsze suplementy diety.

Suplementy diety na pewno pomogą!

suplementy dietyPo pierwsze witaminy, bo bez nich ta jesień, która nas niedługo czeka nie będzie łaskawa. Przede wszystkim witamina c lewoskrętna, bez niej nasz organizm podda się jak Francja podczas jakiejś wojny. Dodatkowo wzmacniamy organizm, szalikiem, ciepłymi skarpetami i przede wszystkim pijemy codziennie gorącą herbatę z cytryną i miodem. Pamiętajmy że witamina k2 jest szalenie ważna, ponieważ doskonale wspiera nasz organizm w trudnych chwilach. Jeżeli chcecie zamówić te leki, możecie to odebrać bez recepty, zarówno w aptece, jak i obsłuży was każdy sklep internetowy. Aha, zapomniałbym, żebyśmy godnie przeszli przez najmniej ciekawe pory roku, pamiętajcie, że witamina d3 jest wręcz wymaganą pozycją w domowej apteczce. Proszę jeszcze was o jedno, o to by zachować zdrowy rozsądek podczas zażywania tych witamin, a suplementy diety zostawcie swojemu starszemu rodzeństwu, albo chociaż to skonsultujcie z kimś odpowiedzialnym.

Chciałbym abyście się ze mną podzielili też nowymi pomysłami jak jesień przeżyć w pełnym zdrowiu. Liczę na kreatywne rozwiązania, ponieważ będą one sowicie wynagradzane przez mojego sponsora. W sytuacji dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Ze zdrowymi pozdrowieniami wasz internetowy lekarz.

Więcej o zdrowiu i suplementach diety można znaleźć na: www.bionaturalfit.pl