Zrobiłam botoks i wyglądam świetnie

botoks

Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad jakimś zabiegiem estetycznym na twarz. Nie podobałam się sobie. Byłam dopiero w średnim wieku, a już miałam problemy z wagą, a do tego na mojej twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki.

Botoks i nowy wygląd

botoksSmarowałam się różnymi specyfikami, które rzekomo miały mi pomóc, chodziłam także na siłownię, żeby zrzucić kilka kilogramów, jednak efekt nie był całkowicie zadowalający. Już myślałam, żeby zrobić sobie jakieś badania czy usg, żeby sprawdzić czy nie mogę schudnąć bo nie jestem chora, ale w końcu dałam sobie spokój. W końcu z wiekiem człowiek może tyć i pojawiają się zmarszczki. Musiałam jednak działać. Byłam pewna, ze skoro nie pomogły mi kosmetyki, to medycyna estetyczna na pewno sobie poradzi z takim zadaniem. Nie byłam jeszcze tylko pewna co do zabiegu. Botoks jest popularny, ale nie wiedziałam, czy będą potem dobrze wyglądała. W końcu tyle się widzi ofiar chirurgów i pseudo specjalistów, którzy wykonali nietrafione zabiegi. Udałam się zatem na konsultację, żeby dowiedzieć się co i jak. Tym sposobem jednak postawiłam na botoks, bo widziałam zdjęcia pacjentów przed i po takim zabiegu u tego specjalisty i byłam nimi oczarowana. Od razu się zgłosiłam na botoks. Teraz dzięki niemu wyglądam wprost rewelacyjnie. Moja skóra znów jest gładka, a ja się czuję o dziesięć lat młodsza.

Dobrze, ze jednak wybrałam się na zabiegi, bo dzięki nim odzyskałam dawną młodość. Teraz muszę jeszcze coś zrobić z nadprogramowymi kilogramami. Może też znajdę w Bydgoszczy jakiś dobry zabieg?

Więcej informacji na stronie Medevaq Chełmno