O redakcji

Garść historii

Redakcja Data Center Manager powstała ponad pięć lat temu z inicjatywy kilku absolwentów dziennikarstwa. Od początku przyświecał nam jeden cel – dostarczać czytelnikom sprawdzone informacje, zarówno ze świata jak i lokalne. Z czasem zaczęło przybywać nam publiczności, a co z tym idzie, redakcja zaczęła się rozrastać. Po dwóch latach było nas już piętnastu. Obecnie zatrudniamy ponad pięćdziesięciu specjalistów z licznych dziedzin, którzy dziennie tworzą wiele artykułów na znane sobie tematy. Prowadzimy także poradniki oraz podsumowania różnych eventów.

Profil działalności

Nie ograniczamy się do jednego czy dwóch tematów. By dogodzić jak największej liczbie czytelników, poruszamy się po licznych dziedzinach. Mamy doświadczenie w branży, dlatego też nie boimy się zagłębiać w nowe, omijane wcześniej rewiry.

Jak pracujemy?

Przede wszystkim nie zamykamy się na krytykę. Cenimy sobie opinie czytelników, bo w końcu bez nich nie mielibyśmy prawa istnieć. Każdy komentarz, pozytywny czy negatywny, traktujemy poważnie i wyciągamy z niego wnioski.

Przed napisaniem jakiegokolwiek materiału dbamy o to, aby przeprowadzić dogłębny research, czyli zapoznać się z poruszanym tematem. Sięgamy do źródeł, by dostarczane przez nas informacje były rzetelne i przede wszystkim zgodne z prawdą.